українська (UK) русский (Россия) English (United States)

Інститут програмних сістем НАН України

Новини Новини
САЙТ АСПИРАНТУРИ

Почав працювати в тестовому режимі сайт аспірантури Інституту програмних систем НАН України.

Завітайте та ознайомтесь із новим сайтом.

САЙТ АСПІРАНТУРИ

Попасти на новий сайт можна з головного меню сайту, а саме:

Аспірантура -> САЙТ АСПІРАНТУРИ

Showing 1 - 1 of 6 results.
Items per Page
Page of 6
Basic directions scientific activity of institute Basic directions scientific activity of institute

• theoretical and applied problems of creation of the systems and technologies of programming, models, and facilities of the programmatic engineering, problems of estimation, and providing of quality, standardization and certification of the programmatic systems;

• formal-logical bases, methods and facilities of creation of the intellectual informative systems, banks of data and knowledges;

 • mathematical and programmatic providing of construction of the difficult distributed computer systems.
 

Оголошення Оголошення
  • Entries

Про опублікування матеріалів конференції УкрПРОГ у відкритому доступі

General Шановні колеги! Ми плануємо опублікувати матеріали конференції УкрПрог 2012-2014 у відкритому доступі в Web на CEUR-WS.org ( http://ceur-ws.org/HOWTOSUBMIT.html). Це дозволить забезпечити індексування ваших публікацій міжнародними наукометричними базами даних, такими як Scopus та GoogleScholar та надати доступ до ваших наукових результатів світовій спільноті. Якщо ви згодні та зацікавлені в такій публікації, тоді кожному автору публікації необхідно виконати наступні дії: 1. Вам потрібно заповнити та надіслати нам (за адресою gala@isofts.kiev.ua) скан Вашого дозволу щодо можливості розміщення статті на сайті CEUR-WS.org (бланк документу, що надає такий дозвіл, міститься у прикріпленому файлі AGREEMENT.doc). Приклад з коментарями щодо заповнення дозволу міститься у прикріпленому файлі Copyright_AGREEMENT.doc. 2. Вам необхідно перевірити пов’язану зі статтею інформацію, що подана англійською мовою: • Ваше прізвище та ініціали (оберіть той варіант, який ви зазвичай використовуєте для англомовних публікацій); • Назву статті; • Анотацію статті; • УДК статті (перевірте, чи використовуєте Ви шифр відповідно до нової класифікації – детальніше про це можна дізнатися на сайті ІПС). Саме ці відомості будуть використані для індексації ваших статей наукометричними БД. 3. Вкажіть, чи згодні ви на редагування ваших анотацій у разі потреби. Справа в тому, що значна кількість англомовних анотацій статей не витримувала ніякої критики і тому ми вважаємо доцільним вносити певні правки. У випадку, коли Ви відмовляєтесь від редагування, але англомовний текст містить багато помилок, ми змушені будемо відмовитися від публікації вашої статті. Велике прохання виконати наше прохання терміново, оскільки в іншому випадку ми будемо вважати, що ви не дали згоду на таку публікацію. Приклад з коментарями щодо заповнення дозволу можна подивитися через меню Публікації -> Журнал, З повагою, заступник Голови Програмного комітету УкрПрог' Яловець А.Л.

08.06.2016 р. Лекція.

General 08 червня об 11 годині в конференц-залі інституту відбудеться лекція для аспірантів на тему: "Глибокий аналіз звязків емпіричних даних. Індукція та їх адекватність". Лектор д.ф.-м.н. Балабанов О.С.!

06.04.2016 р. Лекція.

General 6 квітня 2016 року о 15 годині в конференц-залі ІПС відбудеться лекція для аспірантів на тему: "Торія ігор. Стратегічна форма. Рівновага Неша". Лектор к.ф.-м.н. Ігнатенко О.П..

Pages: 1  2  3  4  5  6  
© ІПC НАН України, 2008 — 2015 
Всі права захищені
Адміністрація ресурсу не несе відповідальності за протиправні дії третіх осіб
Тел.: +38 (044) 526 21 48